Кошик
339 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

Технології adidas і розробки партнерів

Технології adidas і розробки партнерів
Air Flow Fabric Структура матеріалу Air Flow сприяє циркуляції повітря і зберігає шкіру сухою. Тканина не прилипає до шкіри, тому вироби, виконані з такого матеріалу, не потребують підкладці, що забезпечує спортсмену максимальну свободу рухів.
adiFIT Виймаємо устілка для дитячого взуття. Допомагає батькам і продавцям магазину підбирати відповідний розмір для дитини, яка в силу віку ще не вміє реально оцінювати свої відчуття.
Унікальний ударопоглощающий матеріал, впроваджуваний в підошву в п'ятковій частині. Він захищає стопу від перевантажень, значно знижує травматизм і підвищує ефективність виконання рухів.
Понад пружний матеріал, який служить одній меті: створити максимальне зусилля в області носка в момент відштовхування. Використання цієї технологічної розробки дозволяє атлету значно підвищити швидкість і ефективність виконання рухів.
adiSAVE Підтримуючий елемент в середній частині підошви баскетбольного кросівка, захищає від ушкодження колінного суглоба.
Надзвичайно стійкий до стирання матеріал, вживаний в передній частині кросівка для захисту миска взуття від зносу.
Матеріал з міцної гумової суміші, що застосовується при виготовленні зовнішньої підошви (нігтя). Значно підвищує термін служби і функціональність взуття.
a. D. S. Запатентована дренажна система інтегрована в проміжну підошву. Перфорована внутрішня проміжна підошва забезпечує максимальний дренаж води. Використовується в моделях для туризму і ідеально підходить для занять водними видами спорту.
AgION Антимікробна система AgION використовується в підкладках деяких моделей взуття. Це з'єднання іонів срібла, активного компонента, з природним керамічним матеріалом. По мірі зростання рівня вологості навколишнє середовище стає ідеальною для росту бактерій. А з матеріалу Agion вивільняється велика кількість срібла, вбиваючи мікроби.
Ajax Високоміцна шкіра, що дає додатковий комфорт і володіє хорошою водовідштовхувальним особливістю.
AP Concept Різні частини тіла виконують різні функції, відповідно, у них різні потреби. AP Concept — це впровадження захисних вставок, підтримують і захищають елементів в конструкцію спортивного одягу відповідно з анатомічною будовою тіла людини. APVentilation, APSupport, APProtection, APPrecision забезпечують спортсменові оптимальну вентиляцію, підтримку, захист і точність рухів в залежності від виду спорту.

Better Place

(Three tree)

Всі товари, вироблені з екологічно раціональних матеріалів, відзначені особливим логотипом. Органічний Бавовник: екологічно раціональний бавовна, вироблена без застосування пестицидів, а значить, не дратує шкіру. Tencel: екологічно раціональний матеріал з деревної целюлози. Забезпечує видалення вологи з поверхні шкіри, чудово дихає, перешкоджає виникненню і зростанню числа бактерій. Перероблений Поліестер: екологічно раціональний матеріал з чудовими влаговиводящими здібностями. М'який на дотик, швидко сохне і стійкий до зношування.
Blown Rubber

Гумова підметка, при формуванні якої використовується повітряний компонент. Порівняно із звичайною гумою, даний матеріал легше і забезпечує краще відштовхування і зчеплення.

Blown K Leather

Легка комбінація шкіри кенгуру і новітнього повітряного мікро компонента. Забезпечує додатковий захист при ударі м'яча і довговічність бутс.

Унікальна технологія в проміжній підошві біговій взуття. Забезпечує високий рівень амортизації під час тренування, дозволяє досягти максимальних результатів при мінімальних витратах енергії.
Breathability «Дихаючі» тканини дозволяють його виділяє поту у вигляді водяної пари випаровуватися через тканину. Дихаючі властивості (здатність пропускати водяну пару) дуже важливі для комфортабельності одягу і допомагають контролювати температуру тіла спортсмена для досягнення максимальних спортивних результатів.
CLIMA — концептуальна розробка adidas в області виробництва функціональних тканин для спортивного одягу. Тканини серії CLIMA підтримують комфортну температуру тіла під час фізичних навантажень, забезпечуючи спортсмену оптимальний мікроклімат.
ClimaLite (КлаймаЛайт) — легка, м'яка, дихаюча тканина, яка поглинає надлишок вологи і виводить їх назовні, зберігаючи шкіру сухою.

ClimaLite Cotton (КлаймаЛайт Коттон) — легка, м'яка, дихаюча тканина, яка поглинає надлишок вологи і виводить їх назовні, залишаючи шкіру сухою. Дана технологія застосовується в моделях, де у відсотковому співвідношенні більше бавовни.
ClimaCool (КлаймаКул) — забезпечує видалення вологи з поверхні шкіри і вентиляцію за рахунок використання високофункціональних дихаючих матеріалів, які вбирають піт і виводять його на поверхню тканини для подальшого випаровування. Вентиляція відбувається за рахунок сітчастих вставок в критичних зонах для підтримки оптимальної температури тіла.
ClimaWarm (КлаймаВарм) — забезпечує теплоізоляцію, тобто зберігає природне тепло тіла в холодну погоду і створює комфортні умови для занять спортом на відкритому повітрі.
ClimaWarm Windpro (КлаймаВарм Виндпро) — зберігає тепло і захищає від вітру.
ClimaProof (КлаймаПруф) — функціональні тканини з додаванням синтетичної мембрани, яка запобігає проникненню вологи і холодного повітря ззовні, і в той же час володіє відмінними дихаючими властивостями.

ClimaProof Wind (КлаймаПруф вінд) — легка і дихаюча тканина з сімейства Clima, яка чудово захищає від вітру і не пропускає воду.

ClimaProof Rain (КлаймаПруф рейн) — тканина з сімейства Clima, яка проводиться шляхом нанесення покриття на щільне ткане полотно, забезпечуючи герметичність швів, відмінні дихаючі властивості, захист від дощу та вітру.
ClimaProof Storm (КлаймаПруф сторм) — тканина з сімейства Clima для захисту спортсмена в екстремальних погодних умовах; виробляється з використанням мембрани, яка забезпечує герметичність швів, підвищує властивості тканини протистояти вітру і воді, при цьому зберігаючи її легкої дихаючої.
Coating Покриття Coating — це синтетична плівка (наприклад, з поліуретану або акрилу), що покриває одну сторону тканини для додання їй вітро - і водонепроникних властивостей. Ця плівка може бути прозорою або матовою, може містити або не містити мікроотвори — пори. Тканини з подібними покриттями непідвладні вітру і дощу. Вони можуть бути водовідштовхувальними (водяний стовп від 300 мм до 1500 мм) або водонепроникними (водяний стовп понад 1500 мм). Тканини з гідрофільними покриттями володіють до того ж і дихаючими властивостями.
Cocona Cocona — це активоване вугілля, отриманий з кокосової шкарлупи. Активоване вугілля є найефективнішим поглинає запахи засобом досі відомим людині. Крім того, технологія Кокона допомагає ефективно виводити вологу з поверхні шкіри і захищає від УФ-променів.
CYCLOFRESH

Інноваційна технологія CycloFresh дозволяє впевнено себе почувати навіть при найбільш інтенсивних навантаженнях, блокуючи поява неприємного запаху. Нано‑молекули абсорбують молекули, що викликають запах поту, і блокують їх до прання вироби, під час якої вони видаляються. Обробка абсолютно нешкідлива для шкіри людини.

Deutscher Alpenverein (Дойчер Альпенверайн) (DAV) — всесвітньо відомий Німецький Клуб Альпіністів. Одяг, зазначена даним значком, була протестована членами цього клубу.

Decoupled Heel

П'яткова частина підошви розділяється за допомогою канавки, завдяки чому взуття ефективніше розсіює ударні навантаження і сприяє зниженню швидкості пронації. Використовується взуття для бігу.

DLC — Dynamic Layering Concept Dynamic Layering Concept (Концепція динамічних шарів) — це інноваційні технології шар за шаром, забезпечують збереження енергії (APPrecision), комфорт (СlimaCool) і зовнішній захист (Fibre Protection). Концепція динамічних шарів забезпечує досягнення максимальних спортивних результатів при різних умовах.
Dri-Release — це унікальний запатентований матеріал, що поєднує в собі натуральні і синтетичні нитки. Натуральні нитки відводять вологу з поверхні шкіри. Синтетичні — сприяють її випаровування в атмосферу. Дослідним шляхом доведено, що Dri-Release® відводить вологу і сохне значно швидше, ніж 100 % бавовна або будь-який інший технологічний матеріал. Просочення Freshguard® усуває неприємні запахи. На відміну від всіх інших спортивних тканин з вмістом поліестеру, які втрачають свою здатність відводити вологу з кожним пранням, властивості Dri-Release постійні.
Durable Water Repellency (DWR) Довговічні водовідштовхувальні просочення Durable Water Repellency (DWR) є гідрофобними покриттями, нанесеними на тканину з метою забезпечити її водостійкість. Основний принцип дії полягає в тому, що вода при попаданні на тканину збирається в краплі і стікає, а не вбирається. Речі, виготовлені із застосуванням DWR, захищають від снігу і дощу, швидше сохнуть.
Eclon Эклон — це поліамідне волокно, що виготовляється компанією Eclat. Ця дихаюча тканина по відчуттях нагадує бавовну і дуже приємна до тіла.
EVA Легкий і пружний матеріал, що володіє хорошими амортизуючими властивостями. Широко використовується в якості матеріалу для виробництва проміжної підошви спортивного взуття.
EVA LightStrike Унікальний матеріал на основі ЕВА, що використовується виключно для виробництва підошов для біговій взуття adidas категорії Performance. Він на 15 % легше і на 10 % міцніше, ніж звичайний ЕВА.
Engineered Forefoot Ride Унікальна конструкція зовнішньої підошви, використовувана в взуття для бігу і ходьби. Її відрізняє поєднання внутрішнього шару пористої гуми або ЕВА і зовнішнього шару з більш міцної гуми з підвищеним вмістом вуглецю.
Ekslive «Інтелектуальна» тканина забезпечує оптимальний мікроклімат спортсмена за допомогою індивідуального підходу до його потреб. Вбираючи вологу, тканина нагрівається. Утворений при цьому шар теплого повітря максимізує процес поглинання вологи і її подальшого випаровування в атмосферу. Цей процес забезпечує індивідуальний клімат-контроль спортсмена допомогою поглинання поту та виведення його назовні в тій мірі, в якій це необхідно. У разі підвищеного потовиділення процес випаровування максимізується.
Elastane Еластан — це штучне волокно, що забезпечує еластичність і свободу рухів. Використовується в поєднанні з натуральними і синтетичними волокнами у виробах облягаючого покрою.
ETA-Proof ETA Proof — це найнадійніша, натуральна, дихаюча тканина для будь-яких погодних умов. Ця зносостійка і комфортна тканина була розроблена для максимальної ефективності при заняттях різними видами спорту в будь-яку погоду. У той же час, вона дуже легка, і носити одяг з неї — справжнє задоволення.
Fibre Protection Захист волокна робить тканину більш довговічною. Інноваційна технологія обробки волокна, що робить матеріал більш гладким і м'яким, Fibre Protection виконує дві функції: 1. Тканина легше чистити від забруднень, завдяки чому вона стає більш міцною; 2. Виводить вологу назовні, забезпечуючи спортсмену сухість і комфорт.
FitFOAM М'який пінний матеріал. Миттєво приймає форму стопи, забезпечуючи неймовірну м'якість і комфорт. Застосовується взуття для басейну і пляжу.
Fingersave

Конструкція Fingersave воротарських рукавичок складається з пружного каркаса з зовнішньої сторони кожного пальця, запобігає розгинання пальців у зворотний бік і поглинає енергію удару.

Flatlock Seams Технологія сточування встик країв тканини робить шви плоскими, завдяки чому одяг менше дратує шкіру, і спортсмен почуває себе комфортніше.
Технологія ForMotion™ не обмежує рухи, характерні для того чи іншого виду спорту, і збільшує їхню точність і силу. Завдяки впровадженню в конструкцію одягу вставок з компресійних матеріалів і використання технології Power Band (матеріал, що володіє здатністю розтягуватися і швидко повертатися в початковий стан) саме в тих місцях, де це необхідно, екіпірування з технологією ForMotion™ контролює і підсилює м'язову активність і не деформується. Технологія Formotion, для бігу по пересіченій місцевості і для бігу по шосе на довгі дистанції, була розроблена фахівцями adidas у співпраці з дослідницьким центром Salomon. Суть технології полягає у використанні двох незалежних пластин, рухливо з'єднаних один з одним. Це дозволяє підошві пристосовуватися до нерівностей поверхні і забезпечувати амортизацію, знижуючи навантаження на стопи і колінні суглоби. Еластичне з'єднання двох пластин Formotion миттєво повертає нижню пластину на її початкове положення після кожного кроку, готуючи її до наступного. Різні рівні пружності проміжного елемента допомагають створювати моделі для різних видів спорту — бігу на довгі дистанції, бігу по пересіченій місцевості, туризму. Formotion була протестована у всіх цих видах фізичної активності, і в результаті ми вперше пропонуємо надійну, адаптується до поверхні проміжну підошву — унікальну технологію на ринку спортивного взуття.
FreshRite Перешкоджає появі неприємного запаху. «Розумна технологія» FreshRite починає працювати саме тоді, коли піт потрапляє на поверхню матеріалу: піт вбирається і «замикається» всередині молекул FreshRite. Одночасно тканина починає виділяти приємно пахнуть речовини, які маскують запах поту. Технологія заснована на застосуванні натуральних компонентів.
Це технологія, що забезпечує стопі додаткову зручність і комфорт завдяки анатомічно розташованим пом'якшувальною подушечок всередині спортивного взуття.
Дихаюча водонепроникна і вітронепроникна мембрана захищає на 100 % від дощу і вітру, в той же час дозволяє надлишків тепла і вологи випаровуватися з поверхні тіла. Плівка мембрани Gore-Tex містить 9 мільярдів пір на квадрат ий дюйм. Кожна пора в 20 000 разів менше краплі води. Тому дощ, сніг і сльота не можуть проникнути крізь мембрану. Але, завдяки тому, що ці пори в 700 разів більше молекули води, волога, випаровуючись, легко залишає поверхню шкіри, і проходить через мембрану. Іншими словами, мембрана Gore-Tex не дозволяє волозі проникнути ззовні всередину взуття, в той же час дозволяє волозі випаровуватися з поверхні стопи, забезпечуючи її дихання. GORE-TEX® Концепція Comfort Mapping (Комфорт Меппінг) Основна ідея концепції полягає в тому, що тіло людини розглядається як карта з різними кліматичними зонами. Наприклад, в області попереку і на плечах використовується утеплений матеріал GORE-TEX®, а в інших може бути використаний більш дихаючий і еластичний матеріал GORE-TEX®. За рахунок комбінації шарів з різними рівнями повітропроникності і утеплення досягається максимальний рівень комфорту.
Graduated Compression

Технологія розподілу тиску означає різну щільність тканини в різних зонах одягу у відповідності з анатомічною будовою тіла. Це посилює мікро циркуляцію крові в м'язової тканини, підвищуючи швидкість її насичення киснем. Також збільшується швидкість циркуляції венозної крові і лімфи, і продукти життєдіяльності швидше виводяться з організму. Використання технології розподілу тиску знижує втрати енергії при вібрації м'язів. Ці 3 якості допомагають досягти кращого спортивного результату.

IBQ HIGH ABRASION FABRIC

Одяг, виготовлений з цього матеріалу, забезпечить тривалий захист від гострих об'єктів і каменів, що особливо важливо для людей, що віддають перевагу екстремальний відпочинок і спорт.

IllumiNITE Технологія нанесення на тканину світловідбивних елементів. Завдяки цим елементам на тканини спортсмен добре видно вночі і в сутінках. При звичайному освітленні IllumiNITE не видно. Коли на тканину потрапляє світло, вона відображає його, і видно силует людини. IllumiNITE не впливає на інші якості тканини, такі, як повітропроникність або водонепроникність.
Infinitex Розробка компанії Du Pont нового волокна Lycra. Знак Infinitex на купальниках означає, що ці вироби особливо стійкі до дії хлору. Цей довговічний матеріал м'який на дотик, створює оптимальний комфорт і чудово облягає тіло.
Infinitex Power® Infinitex Power — це технологія, яка підвищує м'язову активність і запобігає поява судом у плавця плюс неперевершена захист матеріалу від хлору.
Infinitex Soft® Infinitex Soft — це ультра м'який на дотик матеріал (майже шовковий), який до того ж дуже швидко сохне і стійкий до хлору.
K-Leather® Виключно легка, м'яка і тонка шкіра кенгуру використовується в елітних моделях футбольних бутс. Діє як друга шкіра на нозі. Добре виводить вологу. Ідеальна комбінація легкості, надійності і відмінного відчуття м'яча.
Layering Основне завдання концепції декількох шарів — це управління мікрокліматом спортсмена для досягнення максимального результату. Це досягається за допомогою системи шарів в одязі. Базовий шар — дихаючий і влаговыводящий. Ізолюючий шар — дихаючі властивості та ізоляція. Захисний шар — дихаючі властивості і захист від несприятливих погодних умов. Поєднанням різних функціональних шарів створюється багатошарова система, що забезпечує комфорт для спортсмена за будь-яких погодних умовах.
Liquidstretch Завдяки спеціальній обробці матеріал відмінно розтягується і повертається у вихідне стан, що дозволяє виробам зберігати початкову форму і краще сидіти по фігурі. Застосовується в тканинах як з натуральних, так і синтетичних волокон. Liquidstretch істотно покращує фактуру тканини, роблячи її більш м'якою на дотик, а також сприяє продовженню терміну її служби.
Load Spring Унікальна технологія, яка, завдяки спеціальним тканин і їх розташуванням, полегшує вагу рюкзака або сумки, тим самим зберігаючи Ваші силу і енергію.
Торгова марка, зареєстрована компанією Du Pont. Цей матеріал має властивість розтягуватися до розмірів, в 5 разів перевищують початкові, і завдяки високій еластичності здатний миттєво приймати початкову форму. Завжди використовується в поєднанні з натуральними та штучними волокнами; особливо широко застосовується у виробництві екіпіровки для плавання і іншого одягу, яка повторює форму тіла і забезпечує повну свободу рухів.

Power

Матеріал компанії Du Pont, використовуваний при створенні підтримуючих елементів, впроваджуваних в конструкцію спортивного одягу. Надає компресійна вплив на потрібні групи м'язів без обмеження свободи рухів, підвищує ефективність і точність рухів і запобігає передчасну втому.
Membrane

Тонкий прошарок з поліуретану, що забезпечує відмінні дихаючі властивості тканини і робить її особливо стійкою до несприятливих погодних умов (дощу та вітру). Мембрана може розташовуватися в щвах, забезпечуючи їх герметичність, або наноситися безпосередньо між шарами тканини.

Microfibre Найтонші волокна з поліестеру або поліаміду, які використовуються при виробництві тканинних і трикотажних полотен. Надають тканинам м'якість, легкість і функціональність.
Microclimate Мікроклімат — це клімат між тканиною одягу і тілом спортсмена. Спортсмен досягає найвищих результатів при певній базовій температурі, тому йому необхідна екіпіровка, підтримує оптимальний мікроклімат під час занять спортом.

Moisture

Managemеnt

Система управління рівнем вологості — це властивість матеріалу поглинати надлишок вологи і виводити назовні для подальшого її випаровування. Шкіра спортсмена, що тренується в такій екіпіровці, залишається сухою, що створює комфортні умови для занять. Матеріали з використанням даної системи запобігають перегріву спортсмена під час тренувань, знижують можливість переохолодження після занять і підтримують температуру тіла на певному рівні для досягнення максимальних спортивних результатів.
Nano-tex™ Нанотехнології дозволяють змінити структуру тканини на молекулярному рівні і створити високотехнологічні матеріали, що відповідають різним запитам споживачів: Матеріал Nano-tex™ Coolesr Comfort підтримує відчуття прохолоди й комфорту протягом дня. Матеріал Nano-tex™ Resists Spills не мнеться, не промокає, володіє водовідштовхувальними властивостями, що дозволяє зберегти одяг сухою при будь-яких обставин, в той же час не в збиток дихаючим і гігроскопічним властивостям тканини.
OrthoLite Матеріал, що використовується в конструкції устілок, створений з поліуретанової піни. Забезпечує хорошу вентиляцію і захищає від утворення бактерій, грибка і неприємного запаху.
OPTI-FIT Унікальна конструкція колодки, що робить посадку взуття на нозі максимально зручною, яка дає свободу і абсолютний контроль над рухом. Застосовується у футбольній взуття.
PU

Комірчаста пластмаса, більш міцна і довговічна, ніж ЕВА. Застосовується для виробництва підошов спортивного взуття. Недоліками її є більший (ніж у ЕВА) вага, твердість і схильність з часом змінювати забарвлення — жовтіти.

Polartec Classic Тканини Polartec Classic володіють прекрасними тепловими властивостями без зайвої ваги. При цьому вони швидше сохнуть, не вбирають вологу, дуже довговічні і легко стираються. Двостороння поверхню тканини складається з кількох повітряних кишень, які затримують повітря з обох сторін, зберігаючи тепло тіла. Усіма цими властивостями тканини зобов'язані використання поліестрового волокна і спеціального плетіння тканини.
Poliamide Поліамід — це штучне волокно з чудовими функціональними характеристиками, ідеальними для використання в спортивній екіпіровці. Матеріали з поліаміду — дихаючі, легкі, міцні, прості у відході, до того ж вони швидко сохнуть і зберігають форму. В залежності від необхідних додаткових характеристик, можна досягати різного зовнішнього вигляду, фактури і ваги тканини.
Polyester Поліестер — це самий універсальний і популярний штучне волокно. Матеріали з поліестеру володіють чудовими функціональними характеристиками. Вони легкі, дихаючі, зносостійкі, стійкі до світла і тепла. Вони прості у догляді, швидко сохнуть і зберігають форму. В залежності від необхідних додаткових характеристик можна досягати різного зовнішнього вигляду, фактури і ваги тканини.

POWERWEB

TECHFIT

Компресійні матеріали підтримують м'язи в той час, як бандажі з термополіуретану підсилюють руху спортсмена, зберігаючи і повертаючи енергію при розтягуванні і скорочення м'язів під час фізичної активності. Екіпіровка TechFit Powerweb забезпечує «вибуховий» потужністю, запобігає втрати енергії, максимізує силу рухів.

PRIMALOFT PrimaLoft® — легкий, дихаючий матеріал, який менше будь-якого іншого теплоізоляційного матеріалу (натурального або синтетичного) вбирає вологу, а тому зберігає тепло і комфорт навіть при самих екстремальних умовах. Його структура являє собою мікрофібри з мільйонами повітряних осередків, яка допомагає тілу зберігати тепло і енергію.
Нове оптимальне розташування гумових елементів технології Predator, виконаних з м'якої гуми — це основа вдосконаленої технології Predator. Вона забезпечує більше точності, контролю і потужності, ніж можна собі уявити.
PubbleGrain М'який масажний матеріал, вживаний в устілці взуття для басейну.
PowerSpine Удосконалена конструкція вбудованого шасі бутс Предатор, що забезпечує максимальну силу удару по м'ячу.
QuickStrike

Виключно легка конструкція підметки, що володіє максимальною гнучкістю, міцністю і забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею.

Ripstop Нова технологія, яка переводить вже існуючу технологію Load Spring на більш високий рівень. Технологія Progressive Shock Control створює буфер між плечима і сумкою або рюкзаком, рівномірно розподіляючи навантаження по всій спині, тим самим полегшуючи вага сумки або рюкзака і зберігаючи Вашу силу і енергію.
Seam Sealed Технологія герметизації швів полягає в тому, що шви за допомогою тиску і нагрівання накладається міцна клейка стрічка з поліуретану, яка закриває край і отвір стібка, що робить виріб водонепроникним.
Skinsense Заснована на впровадженні високотехнологічних мікрокапсул в тканину. Під впливом вологості і тепла, що виділяються під час навантажень, капсули починають виділяти активні речовини, які забезпечують інтенсивний догляд за шкірою, надають охолоджуючий і розслабляючий ефект. Після 3-5 прань ефективність капсул значно зменшується, і потрібно їх оновлення. Процес оновлення відбувається після прання шляхом нанесення на річ розчину зі капсулами.
SOFTSHELL Основні характеристики одягу, створеної з використанням технології SOFTSHELL — це еластичність, хороші дихаючі властивості, міцність, комфорт і прогресивний спосіб. Такий одяг перевершує традиційну за рівнем комфорту. Вона м'якше і еластичнішою традиційного верхнього шару (SHELL) технічної одягу, що не заважає їй бути дуже міцною.
SympaTex Внутрішня водонепроникна, дихаюча мембрана, що забезпечує сухість і комфорт.
SpeedCut™ Бічні підтримуючі елементи підошви забезпечують стабільність під час швидких ривків і скорочують ризик розтягування гомілковостопного суглоба під час бічних випадів або різкої зміни напрямку руху.
Tactel Торгова марка, зареєстрована компанією Du Pont. Це штучне волокно, що використовується у виробництві тканин різного призначення. Для верхнього одягу ці тканини можуть бути шорсткими і структурованими за своєю структурою, володіти дихаючими властивостями і бути стійкими до впливу вітру і води. Для одягу, безпосередньо контактує зі шкірою, ці тканини м'які, легкі тканини з хорошими абсорбуючими властивостями.
TENCEL Нове волокно TENCEL®, створене на основі останніх досягнень мембранних технологій і молекулярної інженерії, є найдосконалішим на сьогодні: воно абсолютно екологічно нешкідливо і НАТУРАЛЬНО, по своєму походженню. TENCEL® більш міцний, ніж інші штучні і натуральні волокна, тому одяг з TENCEL® прослужить Вам дуже довго.
Teflon Тефлонове покриття, розроблене компанією Du Pont, — це хімічна сполука, яка створює щільний захисний шар навколо волокон. Цей шар захищає від плям, води, жирних олій і бруду, при цьому не змінюючи структури тканини. Забезпечуючи захист, це покриття зберігає характеристики матеріалу і його дихаючі властивості. Тефлон пройшов дерматологічні випробування, екологічно нешкідливий і не містить CFC (хлорфторуглерод). Adidas використовує тефлонове покриття у купальниках для зниження тертя у воді у виробах із захисними характеристиками (ClimaProof) для оптимізації водовідштовхувальних властивостей матеріалу.
Thermal insulation М'язи працюють найбільш ефективно, коли вони знаходяться в теплі. Для запобігання втрати тепла в холодну і вітряну погоду, особливо у фазі переходу від стану спокою до фізичної активності, спортсмену необхідна термоізоляція. Термоізоляція, захист шкіри від низької температури навколишнього середовища, досягається з допомогою використання одно - і двосторонніх флісових тканин, які затримують тепло тіла.
Thinsulate

Це міцний, тонкий, легкий теплоізоляційний матеріал, розроблений компанією 3М, який зберігає тепло навіть при умовах підвищеної вогкості і вологості.

TERRENO DURO Гумово-карбоновий компонент матеріалу, що надає найбільшу зносостійкість. Використовується в підметках футбольних бутс для жорстких поверхонь.
TPU Підданий термічній обробці поліуретан, менш схильний до стирання.
Tunit Технологія TUNIT, вперше представлена в бутсах +F50 TUNIT, дозволяє кожен раз створювати неповторні бутси у відповідності з індивідуальними потребами гравців. Складові елементи: Верх ― 2 замінних шасі (стандартні і ClimaCool) і 2 замінні устілки (стандартні і ClimaCool)
USL USL (Ultrasonic Line Bonding). Технологія ультразвукової обробки швів. Метод обробки швів з використанням технології ультразвуку для того, щоб приховати шви на одязі. Всі шви повністю закриті спеціальною стрічкою. В екіпіровці з даною технологією (USL) на відміну від стандартних моделей, відсутня як припуск на шви, так і плоскі шви. Така технологія дозволяє повністю уникати натирання шкіри.
UltraFoam+ М'який непромокальний матеріал, використовуваний в устілці взуття для пляжу і басейну.
UV-Protection

Захист від ультрафіолетового випромінювання. Ультрафіолетове випромінювання може привести до сонячних опіків і раку шкіри. При заняттях активними видами спорту на відкритому повітрі необхідна захист від УФ випромінювання. При тривалому перебуванні під впливом сонячних променів потрібно носити одяг забезпечує захист від УФ випромінювання.

Ventilation Вентиляція — це циркуляція повітря з внутрішньої сторони виробу. Під час занять спортом тіло виділяє тепло і вологу. Вентиляція забезпечує проникнення всередину виробу прохолодного повітря, який відносить від тіла теплу вологу, таким чином підтримуючи стабільну температуру тіла і запобігаючи перегрів.
Visibility Властивості видимості особливо важливо в сутінках і вночі. Світловідбиваюча обробка на виробах з використанням такої технології, як illimiNite забезпечує спортсмену безпека в умовах темряви.
Water column

Це стандарт для вимірювання рівня водонепроникності тканини. Водяний стовп вимірюється в міліметрах; Число міліметрів вказує обсяг води, який може витримати тканина.

Water repellent

Ця тканина не є водонепроникною, вона може витримати від 300 мм до 1500 мм водного стовпа.

Water proof Водонепроникність — це властивість матеріалу пропускати воду. В основному водонепроникні матеріали покриті хімічними з'єднаннями або мембраною. Зазвичай у виробах з водонепроникних тканин шви герметизовані, і ці вироби можуть витримати більше 1500 мм водного стовпа.
Weather protection При екстремальних погодних умовах спортсмен повинен бути захищений від холоду, вітру і дощу. Для досягнення максимальних спортивних результатів тіло спортсмена повинно залишатися сухим, а температура підтримуватися на певному рівні. При заняттях виробляються тепло і волога, які можуть залишитися всередині виробу. Використання дихаючих тканин і мембран забезпечує виведення тепла і вологи назовні, при цьому захищають від холоду, вітру і дощу. Захисні шари повинні поєднуватися з іншими верствами і не повинні пригнічувати їх функціональні характеристики.
Wind resistance Вітронепроникні матеріали запобігають проникнення вітру крізь тканину і втрати тепла. Ветронепроницаемость необхідна для запобігання охолодження в холодну погоду і забезпечення контролю за температурою тіла. Матеріали з технологіями ClimaWarm Windpro і ClimaProof ветронепроницаемы.

ACTIVE SHELL

Тканина WINDSTOPPER® захищає від проникнення вітру, блокуючи його. Пори мембрани gore-tex® настільки малі, що вітер просто не може проникнути крізь них. WINDSTOPPER® володіє зносостійкістю, прекрасно дихає і повністю (100 %) ветронепроницаем. Одяг з цієї тканини стане вигідним вкладенням грошей у Ваш власний комфорт. Поклавшись одного разу на WINDSTOPPER®, Ви можете назавжди забути про проблеми з одягом і сконцентруватися на тому, що відбувається навколо.

Soft Shell

Ветронерпоницаемый, зносостійкий матеріал, що володіє ізоляційними властивостями.

Технологія заснована на застосуванні срібних ниток X-static, які надають тканині антистатичні властивості і забезпечують охолоджуючий ефект, а також перешкоджають виникненню грибкових захворювань, а також знищують бактерії, що викликають неприємний запах поту.

Анатомічно спроектована колодка Пропорції стопи змінюються зі збільшенням розміру взуття. Тому adidas розробив нелінійну шкалу для виготовлення колодок, які максимально точно відображають змінюються пропорції стопи різного розміру. Це значно підвищує зручність і комфортність взуття по всьому розмірного ряду.
Зовнішня підошва (підошва) Зовнішня підошва (підошва) є складовою частиною кросівка. Зазвичай виготовляється з вуглецевої гуми, пінорезини або їх комбінацій. Забезпечує зчеплення з поверхнею і захищає взуття від зносу.
Колодка Колодка — це «форма», навколо якої побудована взуття. Використання колодки, контури якої найбільш точно відтворюють особливості анатомічної будови стопи людей різної статі і віку покращує посадку взуття, забезпечує більший комфорт і сприяє збереженню працездатності спортсмена на високому рівні.
Підтримка зводу стопи Під час виконання спортивних рухів область зводу стопи природним чином стає плоскою. Тому стопа потребує додаткової підтримки для забезпечення стійкості, активної амортизації та профілактики плоскостопості.
Проміжна підошва Складова частина підошви спортивного взуття, розташована між верхом верхи кросівка і зовнішньої підошвою (підметкою). Забезпечує комфорт і пасивну амортизацію.

Рівні

щільності підошви

В некоторых моделях обуви adidas промежуточная подошва выполняется из материалов с различной плотностью. Такая промежуточная подошва из ЭВА обычно имеет более плотный материал (обозначенный темным цветом) во внутренней части подошвы для ограничения чрезмерной пронации.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner