Кошик
339 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

Технології adidas. Коротко про головне

Технології adidas. Коротко про головне
Світловідбиваючі елементи розташовані на всій поверхні взуття.
adiFIT - це знімна устілка для дитячого взуття, на якій нанесена розмітка розташування стопи на устілці, а відповідно в кросівку. Прикладаючи стопу до устілки можна легко визначити, наскільки відповідає розмір обраного кросівка дійсному розміру стопи дитини.

Вставка з унікального надлегкого матеріалу розташовується по всій довжині проміжної підошви і забезпечує необхідну амортизацію

і стабільність при збереженні мінімального ваги, не вимагаючи при цьому додаткової підтримки.

Унікальний ударопоглощающий матеріал, впроваджуваний в підошву в п'ятковій частині. Він захищає стопу від перевантажень, значно знижує травматизм і підвищує ефективність виконання рухів.

Вставка з унікального ударопоглинаючого матеріалу adiPrene cradle розташовується по всій довжині проміжної підошви і забезпечує

необхідну амортизацію і стабільність, не вимагаючи при цьому додаткової підтримки.

Понад пружний матеріал, який служить одній меті: створити максимальне зусилля в області носка в момент відштовхування. Використання цієї технологічної розробки дозволяє атлету значно підвищити швидкість і ефективність виконання рухів.
adiTUFF - деякі рухи в спорті, як наприклад руху на носках у тенісі, вимагають наявності більш міцних, стійких до стирання матеріалів поблизу носка. adiTUFF – це матеріал, стійкий до стирання, використовується у верхній частині носової частини взуття.
adiWEAR - це матеріал з міцної гумової суміші, що застосовується для виготовлення зовнішньої підошви. Відрізняється підвищеною стійкістю до стирання по порівнянні з іншими матеріалами, які застосовуються для виробництва підошви спортивного взуття «Adidas». adiWEAR значно подовжує термін служби спортивного взуття.
Гумова підметка, при формуванні якої використовується повітряний компонент. Порівняно із звичайною гумою, даний матеріал легше і забезпечує краще відштовхування і зчеплення.
Матеріал BOOST™ поєднує різні функціональні переваги м'якості і адаптивної амортизації. Повернення енергії забезпечується енергозберігаючими капсулами у проміжній підошві, які настільки ефективно зберігають і вивільняють енергію, що бігуни відчувають різницю, як тільки надягають кросівки. Розроблені у співавторстві з партнером adidas BASF, провідної світової хімічної компанією, тверді гранули термопластика (TPU) в буквальному розумінні надуваються і перетворюються в маленькі енергозберігаючі капсули, що утворюють оригінальну проміжну підошву.
Унікальна технологія в проміжній підошві біговій взуття. Забезпечує високий рівень амортизації під час тренування, дозволяє досягти максимальних результатів при мінімальних витратах енергії.
Алюмінієві охолоджуючі сфери, що застосовуються у взутті з технологією Climachill™, забезпечують миттєвий «охолоджуючий» ефект і підтримують оптимальну температуру тіла спортсменів в будь-яких умовах.
ClimaCool™ (КлаймаКул) — це технологічна розробка компанії АДІДАС, яка забезпечує видалення вологи з поверхні шкіри спортсмена і вентиляцію, за рахунок використання високо-функціональних дихаючих матеріалів, які вбирають піт і виводять його на поверхню тканини для подальшого випаровування. Вентиляція відбувається за рахунок сітчастих вставок в критичних зонах для підтримки оптимальної температури тіла.
ClimaProof™ — інноваційна технологія ADIDAS, технологія система захисту від негоди, здатна захистити спортсмена від вітру і води. Дихаюча мембрана, перешкоджає проникненню вологи і холодного повітря всередину виробу при цьому, дозволяючи волозі випаровуватися, таким чином, забезпечуючи комфорт.
ClimaWarm™ (КлаймаВарм) інноваційна технологія ADIDAS дозволяє завдяки щільним синтетичним матеріалам забезпечити природну теплоізоляцію тіла. Технологічно ці матеріали хоч і легкі, але настільки щільні, що не пропускають повітря, при цьому вони чудово сприяють виведенню зайвої вологи від тіла спортсмена.
CONTINENTAL — це новий каучуковий компонент, який забезпечує найкраще зчеплення навіть на слизькій поверхні в дощову погоду. У порівнянні з іншими матеріалами, CONTINENTAL є лідером по якості зчеплення з поверхнею навіть на вологій поверхні і при цьому допомагає зробити тренування максимально ефективними при різних погодних умовах і на будь-якій поверхні. В залежності від типу біговій взуття, компонент CONTINENTAL інтегрується у різні частини підошви.
Дозволяє швидко відводити тепло і вологу з поверхні шкіри назовні. Повітропроникний верхній шар спроектований так, щоб забезпечити стопі свободу натуральних рухів і оптимальну підтримку.
Устілка Die-Cut EVA з антибактеріальним просоченням AgION сприяє зниженню тиску шипів на підошву і навантаження на стопу.
Легкий і пружний матеріал, що володіє хорошими амортизуючими властивостями. Широко використовується в якості матеріалу для виробництва проміжної підошви спортивного взуття.
Суть технології полягає у використанні двох незалежних пластин, рухливо з'єднаних один з одним. Це дозволяє підошві пристосовуватися до нерівностей поверхні і забезпечувати амортизацію, знижуючи навантаження на стопи і колінні суглоби. Еластичне з'єднання двох пластин Formotion миттєво повертає нижню пластину на її початкове положення після кожного кроку, готуючи її до наступного. Різні рівні пружності проміжного елемента допомагають створювати моделі для різних видів спорту — бігу на довгі дистанції, бігу по пересіченій місцевості, туризму.
Це технологія, що забезпечує стопі додаткову зручність і комфорт завдяки анатомічно розташованим пом'якшувальною подушечок всередині спортивного взуття.
Дихаюча водонепроникна і вітронепроникна мембрана захищає на 100 % від дощу і вітру, в той же час дозволяє надлишків тепла і вологи випаровуватися з поверхні тіла. Плівка мембрани Gore-Tex містить 9 мільярдів пір на квадратний дюйм. Кожна пора в 20 000 разів менше краплі води. Тому дощ, сніг і сльота не можуть проникнути крізь мембрану. Але, завдяки тому, що ці пори в 700 разів більше молекули води, волога, випаровуючись, легко залишає поверхню шкіри, і проходить через мембрану. Іншими словами, мембрана Gore-Tex не дозволяє волозі проникнути ззовні всередину взуття, в той же час дозволяє волозі випаровуватися з поверхні стопи, забезпечуючи її дихання. GORE-TEX® Концепція Comfort Mapping (Комфорт Меппінг) Основна ідея концепції полягає в тому, що тіло людини розглядається як карта з різними кліматичними зонами.
Lace Bungee - система затягування еластичного шнура одним рухом.
Система контролю за тренуванням adidas miCoach - це система, яка дозволяє відслідковувати і завантажувати спортивні результати футболіста (спортсмена), отримані через підошву бутси або іншого спортивного взуття. Пристрій miCoach буде безперервно записувати на чіп швидкість, кількість ривків, відстань і час протягом всієї гри на футбольному полі або тренування.
Підошва взуття з технологією MudRelease виготовлена з понад гладенькою, відполірованою спеціальним чином гуми, до якої практично не пристає бруд, а шипи протектора на подметке допомагають застрягла бруду без праці видалятися з поверхні.
Спеціальна технологія, яка дозволяє підошві не залишати слідів на поверхні (наприклад, на підлозі спортзалу).
Устилки OrthoLite® зроблені з поліуретану з відкритими порами, що дозволяє зберігати 95% їх пружності після першого року використання, коли устілки з EVA зберігають лише 30%. Поропласт з відкритими порами також забезпечує вільний доступ повітря, швидко випаровуючи вологу, відповідно зменшуючи запахи і ймовірність спучування поверхні устілки. Для екологічної безпеки доданий біоцид для додаткової боротьби з мікробами. Для продукції Adidas розроблені устилки OrthoLite® одинарною, подвійною і потрійною щільності.
Нове покоління технології BOUNCE — полегшений POWERBOUNCE в проміжній підошві біговій взуття. Його особливістю є виняткова легкість і ідеальний рівень незалежної амортизації по всій довжині підошви.
PrimaLoft® – прекрасна комбінація ефективної і підвищеної функціональності. Технологія PrimaLoft® об'єднала в собі надтонкі і мультиактивные волокна, наділені теплозберігаючими властивостями. Надтонкі волокна формують ізолюючий і водовідштовхувальні шари, в струм час як мультиволокно зраджує обсяг для заощадження тепла.
Легка, зносостійка плівка з термополіуретану, яка закриває зовнішню поверхню проміжної підошви під зводом стопи. Забезпечує підтримку середній частині стопи, контроль над пронація і максимально ефективне відштовхування.
Puremotion – це система нового покоління, яка містить у собі спеціальний шар зовнішнього покриття.

Виключно легка конструкція підметки, що володіє максимальною гнучкістю, міцністю і забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею.

Система швидкої шнурівки speed lacing system допоможе вам швидко і легко затягнути черевик.
Головна особливість SpringBlade — підошва. Вона складається з шістнадцяти розміщених під кутом «лез», які пружинять при бігу і створюють додатковий імпульс для збільшення швидкості. Геометрія кожного «леза» ретельно розрахована. Їх товщина і розташування підібрані так, щоб забезпечувати максимальну віддачу при зіткненні різних частин стопи з поверхнею.
Безшовна облягає верхня конструкція SPRINTWEB забезпечує дихаючу і легку підтримку ноги.
Завдяки досконалому балансу між еластичністю і «липкість» матеріал STEALTH, спеціально створений брендом Five Ten для екстремальних видів спорту, проникає в мікроскопічні заглиблення на будь-якій поверхні.
Torsion – торс іонний елемент, виготовляється з термокерамики, дуже міцний. Torsion system – служить для забезпечення природного скручиваемости стопи (адаптація до грунту). При рухах босоніж п'ята і передня частина стопи рухаються незалежно один від одного, що додає нозі стійкість на нерівних поверхнях. Впровадження системи Torsion в конструкцію підошви дозволяє стопі зберігати цю природну здатність.
TRAXION - це унікальна форма шипів, яка дозволяє значно збільшити зчеплення і забезпечити максимальну зручність, завдяки більш рівномірному розподілу тиску на стопу. TRAXION підсилює зчеплення, завдяки спеціально розробленим шипам, розташованим в залежності від видів спорту і адаптації до стану поверхні. Це створює максимальний комфорт при найкращому розподілі тиску.
Водонепроникність — це властивість матеріалу пропускати воду. В основному водонепроникні матеріали покриті хімічними з'єднаннями або мембраною. Зазвичай у виробах з водонепроникних тканин шви герметизовані, і ці вироби можуть витримати більше 1500 мм водного стовпа.

Спеціальні вставки на подметке взуття в зонах найбільш частого контакту з землею забезпечують додаткову амортизацію, зчеплення з поверхнею і довговічність.

Забезпечує максимально надійне зчеплення за допомогою спеціально створеної підметки, повторює природну будову стопи людини і, особливо, зон зіткнення з поверхнею.
Adidas BOOST – це спресовані воєдино маленькі гранули термполастичного поліуретану, які поглинають надлишкову енергію при бігу, стрибках та приземлениях.

SUPERCLOUD – дуже м'який матеріал, що володіє відмінними амортизаційними властивостями і неперевершеною легкістю. Використовується в якості матеріалу для виробництва проміжної підошви спортивного і повсякденного взуття.

FitFoam - м'який пінний матеріал. Миттєво приймає форму стопи, забезпечуючи неймовірну м'якість і комфорт.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner