Кошик
339 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

ДІЙСНО КЛАСИКА: PUMA ТА BORUSSIA DORTMUND ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ДОМАШНЮ КОМПЛЕКТ TIMELESS 2024/25

ДІЙСНО КЛАСИКА: PUMA ТА BORUSSIA DORTMUND ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ДОМАШНЮ КОМПЛЕКТ TIMELESS 2024/25

Нова форма Black & Yellow 2024/25 BVB Home є втіленням тривалої спадщини Клубу. Ретельно розроблений, щоб поєднати традиції з витонченою тонкою смугою, комплект залишається вірним корінням Дортмунда, одночасно приймаючи майбутнє.

 
 
 

Карстен Крамер, керуючий директор дортмундської «Боруссії», сказав: «У цій футболці ми зосереджуємося на справжньому, класичному та позачасовому дизайні, який відображає культуру дортмундської «Боруссії», яка була сформована поколіннями гравців і вболівальників».

Марко Мюллер, старший керівник відділу управління виробничою лінійкою командного спортивного одягу PUMA, сказав: «Ця форма — це данина PUMA незмінній привабливості дортмундської «Боруссії». Ми з гордістю представляємо домашню форму, яка втілює в собі ідентичність BVB, відсилаючи до їхнього легендарного минулого та погляд на їх світле майбутнє, це справді класика, як і суть BVB».


Марко продовжив: «Вперше з початку сезону 2024/25 наші футболки Club Replica виготовляються за ініціативою RE:FIBRE, це буде включати 35 клубів і понад три мільйони предметів одягу, виготовлених з RE:FIBRE, створюючи більш кругову форму. і екологічний спосіб виробництва футбольних форм».


Процес RE:FIBRE зосереджується на текстильних відходах як основному джерелі матеріалу для створення нового текстилю. Перероблений матеріал можна використовувати для переробки знову і знову без втрати якості, що робить RE:FIBRE більш довгостроковим рішенням для переробки відходів поліефірного текстилю.


Джерсі Replica поєднує той самий вигляд, що носиться в матчі, з технологією відведення поту DRY-CELL, розробленою для того, щоб ви залишалися сухими та комфортними. Ідеальний як для ігрового дня, так і для повсякденного носіння, футболка Replica виготовлена за інноваційною технологією переробки RE:FIBRE від PUMA та містить принаймні 95% перероблених текстильних відходів. Джерсі є таким же модним атрибутом, як і футболка елітного рівня.


Футболку Authentic носитимуть гравці BVB на полі та вболівальники на терасах по всьому світу. Ця форма виготовлена з тканини PUMA ULTRAWEAVE, яка зменшує вагу та тертя, і має спортивну форму для виступів елітного рівня.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner