Кошик
339 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

adidas BOOST

adidas BOOST
13 лютого в Нью-Йорку компанія adidas представила BOOST™ – унікальну технологію амортизації, з якої кожен любитель бігу відчує небувалий повернення енергії, оптимальну посадку і повну незалежність від температурних умов. З нею біг зміниться назавжди.
Посилена амортизація
В основі інноваційної технології BOOST™ від adidas — революційний амортизуючий матеріал. За підтримки BASF, провідної світової хімічної компанії, adidas досягла неможливого: тверді гранули термопластика (TPU) в буквальному розумінні надуваються і перетворюються в тисячі маленьких енергозберігаючих капсул, утворюючи оригінальну проміжну підошву. Завдяки своїй унікальній структурі у вигляді осередків ці енергетичні капсули акумулюють і вивільняють енергію при кожному кроці. Тести, проведені підрозділом adidas з інновацій, показують, що надзвичайно зносостійкий матеріал, який використовується тільки в продукції BOOST™, що забезпечує найвищий рівень енерговіддачі в біговій індустрії.
«adidas прагне створювати інноваційні продукти, які допомагають спортсменам досягати кращих результатів. Технологія BOOST™ – це революція у сфері амортизації, що забезпечує найвищий рівень повернення енергії в галузі, – говорить Ерік Лиедтке, голова Sport Performance. – Одним словом, Energy Boost – це чудова бігова взуття наступного покоління. З нею ми змінимо бігову індустрію».
«BOOST™ – це матеріал майбутнього, який поєднує функціональні переваги: з одного боку, м'якість і комфорт і адаптивну амортизацію, з іншого боку. Це стає запорукою самого комфортного бігу в історії. Ви відразу відчуєте всі переваги взуття з інноваційною технологією adidas, тільки одягнувши її. BOOST™ встановлює нові стандарти не тільки для біговій взуття, але і для розвитку всієї індустрії і продукції», – додає Бернд Валер, директор з інновацій компанії adidas.
Поліпшені умови
Новий амортизуючий матеріал не тільки забезпечує найвищий рівень енерговіддачі. Він також підходить практично для будь-яких погодних умов. Так, температурні дослідження інноваційного підрозділу adidas показали, що в діапазоні від +40 до -20 градусів за Цельсієм спінений матеріал BOOST™ має в три рази більш високі показники термостійкості, ніж стандартний ЕВА. Таким чином, ви отримаєте від занять бігом ще більше задоволення.
Підвищений комфорт
Верх кроссовок Energy Boost виготовлений з використанням технології adidas Techfit із зносостійкого і еластичного поліуретану, що забезпечує максимальний комфорт і підтримку всієї стопи в момент руху. Тягнеться і повітропроникний сітчастий матеріал гарантує щільну посадку, а спеціально розроблені «силові кільця» на верхній частині кросівок забезпечують точкову підтримку і при необхідності стабілізують стопу при русі.
Біг з прискоренням
Кросівки Energy Boost надійдуть у продаж по всьому світу, починаючи з 27 лютого 2013 р. Їх можна буде придбати у фірмових магазинах adidas і в офіційному інтернет-магазині adidas.ru/running.
Примітки для редакторів:
Матеріал BOOST™ поєднує різні функціональні переваги м'якості і адаптивної амортизації
Повернення енергії забезпечується енергозберігаючими капсулами у проміжній підошві, які настільки ефективно зберігають і вивільняють енергію, що бігуни відчувають різницю, як тільки надягають кросівки
Розроблені у співавторстві з партнером adidas BASF, провідної світової хімічної компанією, тверді гранули термопластика (TPU) в буквальному розумінні надуваються і перетворюються в маленькі енергозберігаючі капсули, що утворюють оригінальну проміжну підошву
При тестуванні на граничних температурах від +40 до -20 градусів за Цельсієм матеріал BOOST™ має більш стабільні показники і не втрачає своїх амортизуючих властивостей, на відміну від стандартного ЕВА. BOOST™ також зберігає свої основні характеристики протягом усього терміну служби краще, ніж аналогічна проміжна підошва з ЕВА
Додаткові технології adidas, використані при створенні Energy Boost: спеціальний несучий каркас проміжної підошви, який утримує стопу; система TORSION®, яка фіксує стопуот носка до п'яти, стабілізуюча та мінімізує коливання; технологія adiwear, яка зменшує знос підошви і продовжує термін служби взуття; задник, що забезпечує ідеальну посадку і комфорт під час бігу
Energy Boost сумісні з miCoach
Про компанію adidas:
adidas – глобальна компанія, що займається створенням, розробкою і продажем спортивного взуття, одягу і аксесуарів. Підтримуючи імідж провідного спортивного бренду adidas є частиною adidas Group, корпорації, в яку також входять торгові марки Reebok, TaylorMade і Rockport.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner