Кошик
339 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

Новинка від adidas, технологія climachill

Новинка від adidas, технологія climachill

Сьогодні Адідас запускає технологію Climachill, справжню революцію в технології активного охолодження одягу і взуття. Лінія включає в себе інноваційні тканини, зітканою з титаном і вперше у галузі сфери охолодження впровадження 3D алюмінієвих сфер. Технологія забезпечує відчуття миттєвого охолодження, щоб допомогти продуктивності спортсменів в теплих умов ― зниження температури тіла, щоб вони могли тренуватися, працювати довше, зберігаючи свою спрямованість і конкурувати на найвищому рівні.

 

Алюмінієві сфери охолодження стратегічно розташовані на спині, шиї та передпліччях, щоб відповідати самим теплим областях тіла і прохлаждать шкіру вниз при контакті. Мікро тканина волокна дозволяє одяг діяти як сітка і переміщує зайву вологи від шкіри. З допомогою новаторської тканини SubZero з плоскою нитки, яка містить титан, ви зможете відчувати прохлаждающий ефект при найвищих навантаженнях. Тчуть цю тканину по всій внутрішній частині кожної секції одягу. Плоска нитка має велику площу поверхні, ніж традиційні пряжі, що дозволяє їй передавати тепло від вашого тіла і випаровувати назовні.

 

"В adidas ми постійно прагнемо створювати інновації, щоб спортсменам било комфортно. Щоб вони могли зосередитися на продуктивності," сказав Haike Leibl, старший віце-президент по навчанню на Адідас. "Алюмінієві охолоджуючі сфери використані в Climachill, забезпечують діапазон миттєвого відчуття холоду, щоб тримати спортсмена на піку оптимальної температури для виконання кращих показників в будь-яких умовах."

 

Линия одежды была тщательно протестирована в самых современных климатических камерах ADIDAS'а, при температуре до 50 ° C. При использовании 35 градусной горячей пластины для имитации критических функций кожи человека, Adidas в конечном итоге открыл для себя и всех нас конечную Climachill ткань.

 

Товары из коллекции Climachill отлично подойдут для активных видов спорта. Например, для бега, фитенса, тенниса, велоспорта и других видов спорта.

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner