Кошик
339 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

adidas Running and PureBOOST DPR

adidas Running and PureBOOST DPR
adidas Running запросили вуличних бігунів з усього світу для участі у забігу проти елітних спортсменів у Берліні, щоб провести остаточний тест нової взуття PureBOOST DPR

- Елітні спортсмени кидають виклик більш ніж 100 бігунам, щоб втекти від них під час 'The Art of Street Running'

- співтовариство adidas глобальних бігунів використала енергію міста в нічний час, наповнений непередбачуваними несподіванками

- Низький і широкий, PureBOOST DPR виводить бігунів ближче до вулицях

 

У Берліні, 20 травня 2017 року: світове співтовариство бігунів adidas Running брало участь у заході по вулицях Берліна, щоб відсвяткувати PureBOOST DPR. Глобальні ЗМІ, впливові особи, співтовариство adidas Runners, біжать команди, елітні спортсмени і Speed Squad зібралися разом, щоб вночі вийти на вулицю міста і випробовувати силу виконання технології.

 

Захід було розраховано на тих, яких adidas описує як 'street artists'- бігуни, які досліджують недосліджені частини міста, з кожним кроком просуваючись до непередбачуваності міського ландшафту. Бігунам зі всього світу було запропоновано випробувати цей сирий, нефільтрований стиль бігу для себе.

 

Після виставки вуличного мистецтва гості HIT THIS GROUND RUNNING і завоювали 6 км по Берліну, займаючись в 'DPR rebels'- перешкодами і відволікаючими факторами стали вуличні ліхтарі, рух транспорту, гострі кути, швидкі байкери і багато іншого. Завдяки новим гнучким і адаптивним конструктивним особливостям PureBOOST DPR, що включає 8-міліметрове зміщення п'яти на носок в тандемі з досвідом BOOST, а також більш широка передня частина стопи, яка забезпечує більш стабільну платформу для поворотних переходів при русі по кутах або на різноманітних і непередбачуваних поверхнях у місті цей забіг за словами бігунів пройшов з легкістю.

 

Вперше adidas запросили своїх елітних легкоатлетів з Південної Африки, США, Багамських островів і Австралії, включаючи Уейда Ван Никерка (Південна Африка), Акани Симбине (Південна Африка), Ноа Лайлса (США), Торі Боуї (США) ), Шауне Міллер (Багамські Острови) і Саллі Пірсон (Австралія), щоб обмінятися досвідом і поборотися з гостями під час несподіваної 100-метрової зони спринту. Захід завершився святкуванням вечірки в adidas Runbase, де гості насолоджувалися живою музикою від DJ Batman і Ahzumjot, а також їжею, напоями і можливістю більше перевірити взуття.

 

Филипп Шапиц, директор Communications adidas Running, сказал: «В мероприятии PureBOOST DPR отмечаются создатели уличных бегунов - те, кто знает свой город лучше, чем кто-либо другой, и те которые не боятся его изучать. Удивительно объединить наши сообщества, а также наших спортсменов и дать им возможность почувствовать пульс города ».

 

Уэйд Ван Никерк, олимпийский чемпион и мировой рекордсмен, добавил: «Для меня было уникальным и особенным опытом покинуть трассу и выйти на улицу ночью, чтобы участвовать в гонке против самых быстрых участников сообщества adidas».

Akani Simbine, Wayde Van Niekerk, Shaunae Miller, Tori...
Akani Simbine, Wayde Van Niekerk, Shaunae Miller, Tori Bowie, Noah Lyles, Sally Pearson
 
Shaunae Miller, Tori Bowie, Sally Pearson
 
Noah Lyles, Wayde Van Niekerk, Akani Simbine
 
Noah Lyles
Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner