Кошик
339 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

Нова взуття для "нового спорту"

Нова взуття для "нового спорту"

Дизайнери і розробники продуктів adidas працювали з бігунами з усього світу, щоб створити нову модель.

Переважна зворотній зв'язок від бігунів полягала в тому, що біг змінюється, стає молодшою і демократичнішою. З появою міських клубів бігу і веселих забігів біг став тепер товариським спортом, а не просто щось, що люди роблять самостійно.

Бігуни дали зрозуміти, що їм потрібен більш простий продукт з меншою кількістю деталей, але з однаково високою продуктивністю. Щоб відобразити це, оригінальний adidas Ultraboost був деконструирован і реконструйований з 17 частин, щоб зосередитися на чотирьох ключових компонентах - Оптимізований BOOST, Торсіонна пружина, Primeknit 360 і 3D Heel Frame.
  • Optimized BOOST - завдяки збільшенню на 20% BOOST в межподошве порівняно з Adidas Ultraboost першого покоління, ця оновлена технологія забезпечує ще більше віддачі енергії
  • Torsion Spring - легка конструкція для покращеної підтримки при приземленні і швидкого переходу бігунів в рух
  • Primeknit 360 - відчувається як друга шкіра, поєднуючи чистий комфорт з легкими характеристиками
  • Updated 3D Heel Frame - спрощений дизайн утримує каблук, забезпечуючи ідеальне поєднання адаптивності та підтримки

 

 

Сэм Хэнди, вице-президент по дизайну adidas Running, сказал: «Создавая adidas Ultraboost 19, мы порвали книгу правил. Мы бросили вызов существующему положению о том, какими должны быть кроссовки и как их создавать. Мы привлекли бегунов со всей нашей сети для участия в этом процессе, сконцентрироваться на одной цели - создать максимально адаптивную версию adidas Ultraboost, ориентированную на производительность. В этом путешествии мы буквально разорвали старую модель и открыли новые методы испытаний, изготовления и окраски, чтобы по-настоящему бросить вызов нашим амбициям ».
Щоб відсвяткувати нову модель, adidas Running запускає маркетингову кампанію під назвою Recode Running. Ця рекламна кампанія, присвячена культури і творчості «нового бігу» та її здатності трансформуватися, починається з трейлера, в якому беруть участь відомі бігуни adidas з Лос-Анджелеса і Нью-Йорка, в тому числі Адам Франсик, Кваси Кессі, Шиара Робісон, Тіа Хрубала і Баяно Камани.
Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner