Кошик
339 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

PUMA І PORSCHE DESIGN РОЗПОЧАЛИ СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО

PUMA І PORSCHE DESIGN РОЗПОЧАЛИ СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО
Співпраця поєднує в собі складну функціональну філософію дизайну Porsche Design з інноваційними технологіями продуктивності PUMA. Поєднуючи дизайнерське спадщина двох всесвітньо відомих брендів, колекція спортивного одягу Porsche Design, що надійшла в продаж на початку березня 2019 року, представляє інноваційні продукти, які будуть працювати на вищому рівні і будуть поєднувати в собі повсякденне і функціональну одяг. Це призвело до створення динамічної колекції з власною індивідуальністю, яка повинна сподобатися клієнтам, які очікують безкомпромісної естетики і продуктивності.
«Ми дуже раді почати працювати з таким відомим партнером, як Porsche Design», - сказав Бйорн Гулден, генеральний директор PUMA. «Їх спадщина активного способу життя ідеально відповідає нашим амбіціям вивести спорт на вулицю і об'єднати інновації з повсякденними продуктами для активного способу життя. Завдяки нашому багаторічному досвіду в області автоспорту, ми будемо співпрацювати з Porsche Design, щоб створювати інноваційні моделі взуття і одягу високої якості і технічної інженерії ».
Нова колекція відповідає потребам кращих якісної спортивної одязі. Обидва бренди йдуть корінням у світ автоспорту і привносять додаткові риси в це нове партнерство. Porsche Design привносить у це співробітництво свою унікальну філософію дизайну, своє інженерне мислення і великий досвід роботи в преміальному сегменті, а спортивний досвід PUMA можна побачити в передових системах амортизації, трикотажних швах і тканинах легенів.
«З PUMA ми знайшли кваліфікованого партнера, який розділяє ті ж цінності, такі як технологічні інновації та функціональність дизайну. Ми з нетерпінням чекаємо початку цього партнерства і підняття колекції спортивного одягу Porsche Design на нові висоти в наступні роки. Нова колекція весна / літо 2019 року - це тільки початок цього цінного партнерства », - говорить Ян Беккер, генеральний директор Porsche Design Group.

Протягом багатьох років кожен бренд залишався на передньому плані переваги у функціональному дизайні та інноваційних технологіях, постійно залишаючись вірним своєму корінню. Ця філософія перемоги принесла обом компаніям безліч нагород, а також відмінно відображено в колекції спортивного одягу Porsche Design.

Колекція, починаючи від активної одягу і закінчуючи спортивною повсякденним одягом, пропонує повний асортимент продукції, в якому втілені технології, якість, витонченість і стиль із чітким баченням: задоволення потреб сучасного спортивного урбаніста в режимі 24/7. Це тільки вершина айсберга, тому що в найближчому майбутньому буде більше.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner