Кошик
342 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

PUMA ТА SCUDERIA FERRARI HP ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ЕКСКЛЮЗИВНУ КОЛЕКЦІЮ MIAMI LIMITED EDITION

PUMA ТА SCUDERIA FERRARI HP ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ЕКСКЛЮЗИВНУ КОЛЕКЦІЮ MIAMI LIMITED EDITION

Черпаючи натхнення в ключових моментах в історії Scuderia Ferrari HP, включаючи першу перемогу у Формулі-1 і видатні досягнення таких легендарних пілотів, як Джон Сертіс і Нікі Лауда, ця колекція відображає суть пристрасті, наполегливості та неперевершеного успіху.


Ці моменти тріумфу закарбовані в архівах історії перегонів разом із культовими гонками, де такі чемпіони, як Джон Сертіс, здобули перемогу в 1964 році, покриті позачасовими синіми відтінками за підтримки механіки Scuderia Ferrari HP. Перехід від синього гоночного костюма, який знаменує тріумфальну перемогу Нікі Лауди в 1973 році, до культового червоного, символізує еволюцію спадщини, пронизаної пристрастю та наполегливістю.

 

Тепер, коли ми повертаємося до лазурного кольору з Scuderia Ferrari Miami Limited Edition, класичні сині тони відновлюють дух тих історичних моментів, втілюючи суть неперевершеного успіху Scuderia Ferrari HP.


Miami Limited Edition знову вводить класичні сині тони, що нагадують про культові костюми команди з минулого. Колекція, що включає в себе яскраві предмети, такі як університетська куртка, сорочка команди та гоночні черевики Speedcat Pro, створена для наступного покоління суперфанів Scuderia Ferrari HP.


Цей випуск також включає ексклюзивні аксесуари, які відображають суть культового стилю Scuderia Ferrari HP. Кожна деталь у цій колекції відображає точність виготовлення та увагу до деталей, що є синонімом як PUMA, так і Scuderia Ferrari HP.


Приєднуйтеся до Чарльза Леклера, Карлоса Сайнца та всієї команди, яка одягає яскраві предмети цієї колекції, продовжуючи спадщину лазурро для наступного покоління суперфанів Scuderia Ferrari HP і продовжуючи спадщину пристрасті до перегонів.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner