Кошик
342 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

КОМАНДА MERCEDES-AMG PETRONAS F1, MAD DOG JONES ТА PUMA СПІВПРАЦЮЮТЬ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПРЕМІАЛЬНОЇ КОЛЕКЦІЇ

КОМАНДА MERCEDES-AMG PETRONAS F1, MAD DOG JONES ТА PUMA СПІВПРАЦЮЮТЬ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПРЕМІАЛЬНОЇ КОЛЕКЦІЇ
 

Черпаючи натхнення в пульсуючій аурі Thermal Vision Маямі, колекція втілює хроматичну яскравість і електрифікуючу атмосферу міста. Кожна деталь, наповнена аеродинамічною точністю автоспорту, відображає хвилюючу швидкість і заряджений адреналіном азарт гоночної траси.

Коментуючи співпрацю, Mad Dog Jones висловив: «Ця колекція покликана відтворити гостроту автоспорту; твердість і швидкість, гума до землі. Погляд в іншу сферу сприйняття, де динаміка тепла — це все. Ознака повага до інженерів і механіків, які набирають кожну рідину і деталь від носа до заднього крила».

Ахінтхан Анбураджа, менеджер лінійки продуктів PUMA Motorsport, зазначає: «Цією колекцією ми вшановуємо дух досконалості чемпіонату, поєднуючи динамічну енергію автоспорту з далекоглядним мистецтвом Mad Dog Jones, створюючи справді культову капсулу». ‬

Ця ексклюзивна колекція являє собою злиття світів, де спадщина автоспорту зустрічається з авангардним баченням сучасного мистецтва. З кожним предметом ви можете відчути адреналін іподрому та привабливість художнього вираження, укладеного в шедеври, які можна носити. Кожен одяг ретельно виготовлений із невимушеним кроєм і вінтажним відчуттям, яке легко випромінює комфорт і стиль.

Черпаючи натхнення в динамічному світі автоспорту та далекоглядному мистецтві Mad Dog Jones, ця унікальна колекція втілює суть духу чемпіонату. Бездоганно поєднуючи спадщину команди Mercedes-AMG PETRONAS Formula 1 з ретро-футуризмом Mad Dog Jones, кожен предмет стає вічним символом досконалості.

Для тих, хто наважується кинути виклик загальноприйнятим умовам і прийняти надзвичайне, лімітована колекція Mad Dog Jones x Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team x PUMA є обов’язковим доповненням до їх гардеробу. Тепер це доступно в окремих магазинах PUMA, а також онлайн на puma.com у деяких регіонах.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner