Кошик
339 відгуків
+380 (63) 157-85-42
+380 (95) 722-98-61
Червоноград, Україна
Sport Living | Інтернет-магазин спортивного одягу, взуття та аксесуарів

MANCHESTER CALLING: PUMA ТА MANCHESTER CITY ВИПУСКАЮТЬ НАБІР ДЛЯ ДІМУ 24/25 НА ТІХНЕННІ КОДУ НАБОРУ 0161

MANCHESTER CALLING: PUMA ТА MANCHESTER CITY ВИПУСКАЮТЬ НАБІР ДЛЯ ДІМУ 24/25 НА ТІХНЕННІ КОДУ НАБОРУ 0161

Манчестерський номер 0161 — це більше, ніж телефонний код. Ви побачите, як це написано на ліхтарних стовпах, надруковано на футболках і навіть витатуйовано на людях. Це відчуття того, що означає бути манкуніанцем – відчуття місцезнаходження, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Цього сезону 0161 можна побачити вплетеним у привабливу окантовку комплекту 24/25 Home, і світ запрошується носити його, випробувати та відчути. Від Східного Манчестера до Стамбула, Північного кварталу до Норвегії, Мосс-Сайда до іншого кінця світу.

Серена Гослінг, директор інтегрованого досвіду вболівальників, роздрібної торгівлі та ліцензування Манчестер Сіті, сказала: «З кожним роком наші форми форми дають нам можливість спілкуватися з нашими вболівальниками в Манчестері, Велика Британія, і в усьому світі, оскільки футболки та ширші колекції форми стають дедалі більшими. популярний знак фандому. Включивши «0161» у цьогорічну домашню форму – те, що так сильно резонує з Сіті Манчестер – ми можемо по-іншому зв’язати вболівальників у всьому світі з клубом і нашим містом».

«Ми також раді, що всі наші копії сорочок виготовляються за ініціативою PUMA RE:FIBRE, оскільки ми продовжуємо разом працювати над більш екологічним майбутнім».

Щоб відсвяткувати запуск нової форми Manchester City Home, а також креативність і культуру Манчестера, у новому презентаційному відео знявся манкуніанський репер Майкі Тейлор (Тейс), який написав і виконав саундтрек до фільму про презентацію домашньої форми MCR 0161.

Говорячи про свою участь у запуску, Тейс сказав: «Як уболівальник «Сіті», я мрію написати та виконати трек для презентації нової домашньої форми «Манчестер Сіті 24/25» на честь 0161 і того, що воно має бути. Манкуніан. Мені подобається дизайн сорочки – він свіжий, але все одно відображає те, що означає бути Сіті. Я сподіваюся, що шанувальники в усьому світі будуть знайомі з трасою, і я не можу дочекатися, коли команда вийде в цій формі».

Марко Мюллер, старший керівник відділу управління лінійкою командного одягу PUMA, сказав: «Ця форма втілює саме те, що означає бути манкуніанцем і вболівальником Манчестер Сіті. Це наша 6-та домашня форма з Манчестер Сіті, і ми з гордістю демонструємо, що це Незалежно від того, чи є ви фанатом з Манчестера чи фанатом з усього світу, усі вони поділяють однакову любов і прихильність до цієї команди, і ми хочемо відзначити це».

Марко продовжив: «Вперше з початку сезону 24/25 наші футболки Club Replica виготовляються за ініціативою RE:FIBRE, це буде включати 35 клубів і понад три мільйони предметів одягу, виготовлених із RE:FIBRE, створюючи більш кругову форму. і екологічний спосіб виробництва футбольних форм».


Процес RE:FIBRE зосереджується на текстильних відходах як основному джерелі матеріалу для створення нового текстилю. Перероблений матеріал можна використовувати для переробки знову і знову без втрати якості, що робить RE:FIBRE більш довгостроковим рішенням для переробки відходів поліефірного текстилю.


З тканиною Manchester нова форма Home доступна як у версії Replica, так і в Authentic із використанням передових технологій для забезпечення максимального комфорту та найвищої продуктивності на полі.


Створена для вболівальників футболка Replica поєднує той самий вигляд, що носиться на матчі, з технологією відведення поту DRY-CELL, розробленою для того, щоб на трибунах залишалося сухим і комфортним навіть у найнапруженіші дні матчу. Ідеальний як для ігрового дня, так і для повсякденного носіння, футболка Replica виготовлена за інноваційною технологією переробки RE:FIBRE від PUMA та містить щонайменше 95% перероблених текстильних відходів. Футболка є не тільки модним, але й символом продуктивності наступного рівня.

Футболка Authentic, яку носитимуть на полі Джек Гріліш, Кайл Уокер і Алекс Грінвуд, а також уболівальники з усього світу, виготовлена з тканини PUMA ULTRAWEAVE, яка зменшує вагу та тертя, і має спортивну форму для еліти. - рівень виконання.


Крім того, геймери по всьому світу зможуть побачити нову форму «Манчестер Сіті» у надзвичайно популярній грі Fortnite та її створених геймерами Creator Worlds. У першій у своєму роді кампанії PUMA та «Манчестер Сіті» визначили деякі з найпопулярніших ігор на платформі, створених авторами, і об’єднують у свої лобі обмежений за часом індивідуальний набір.


Усі п’ять вибраних ігор – включаючи найпопулярніші на платформі GO GOATED! – запустить інтеграцію цифрових комплектів разом із глобальним розкриттям комплектів. Гравці також можуть знайти цифрові набори в Atlas Hiding Game, 2v2 Realistics, Chess, Ultimate Hide & Seek і Easy Obby.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner